Suplování:   Pátek 21.1.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 21.1.2022

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

O1.A

P/D

P/D

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sko)

 

6.hod

ARe

A2

 

odpadá

 

(Rey)

3.A

2.hod

M

 

(101)

supluje

Töpferová Dana

(Ott)

 

3.hod

Č

A2

(305)

supluje

Honzajková Kateřina

(Kis)

 

3.hod

Č

A1

(305)

spojí

Honzajková Kateřina

(Kim)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hrb)

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hrb)

4.A

7.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Kim)

O1.A

4.hod

A

F

(120)

supluje

Čechová Aneta

(Cia)

O1.B

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hrb)

 

5.hod

PREV

 

(304)

navíc

Boh, Vág

 
 

6.hod

A

N1

 

odpadá

 

(Cia)

O2.A

1.hod

H

F

(208)

supluje

Čechová Aneta

(Lin)

 

5.hod

Bi

 

(027)

změna

Brabec Pavel

 

O2.B

2.hod

Fy

 

(300)

supluje

Hrazdirová Jitka

(Dří)

 

3.hod

Tv

Dív

(Tv2)

supluje

Adamovič Tomáš

(Sko)

O3.A

3.hod

A

N

(300)

supluje

Pospíšilová Lenka

(Cia)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Dří)

O3.B

3.hod

H

N

(308)

supluje

Benešová Zdeňka

(Lin)

 

4.hod

H

N

(205)

supluje

Junková Zuzana

(Lin)

 

5.hod

A

N

(206)

supluje

Honzajková Kateřina

(Cia)

O4.A

4.hod

Č

 

(204)

změna

Honzajková Kateřina

 

O4.B

1.hod

A

N

 

odpadá

 

(Cia)

 

3.hod

Ch

N

(121)

spojí

Semerádová Ladislava

(Dří)

 

3.hod

Ch

Š

(121)

změna

Semerádová Ladislava

 
 

4.hod

Ch

Š

(121)

spojí

Semerádová Ladislava

(Dří)

 

4.hod

Ch

N

(121)

změna

Semerádová Ladislava

 
 

5.hod

M

 

(204)

změna

Kopáčová Karolína

 

O5.B

4.hod

Z

 

(108)

supluje

Brabec Pavel

(Sko)

 

5.hod

N

N

 

odpadá

 

(Sei)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Sko)

O6.A

4.hod

M

 

(308)

supluje

Kaiferová Petra

(Ott)

 

5.hod

A

F

(302)

supluje

Bednářová Emily Lauren

(Kis)

 

5.hod

ARe

N

 

odpadá

 

(Rey)

O6.B

2.hod

Bi

 

(121)

změna

Mojžíšová Pavlína

 
 

4.hod

N

N

(301)

supluje

Ševčíková Zuzana

(Sei)

O7.A

3.hod

Bi

 

(206)

supluje

Čechová Aneta

(Hrb)

 

6.hod

ALi

N

 

odpadá

 

(Kim)

 

6.hod

ALi

F

 

odpadá

 

(Kis)

O7.B

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sko)

O8.A

1.hod

A

N

 

odpadá

 

(Rey)

 

2.hod

A

F

 

odpadá

 

(Rey)

 

3.hod

A

F

 

odpadá

 

(Rey)

O8.B

1.hod

A

Š

 

odpadá

 

(Kis)

 

2.hod

A

N

 

odpadá

 

(Kis)

 

4.hod

A

Š

 

odpadá

 

(Kis)

Pedagogický dohled u třídy:

O1.A, 1., 2. hod - Mináriková Ivana

* 01.A, 1.-2.hodina - Miminko nanečisto (Min, 105)
* 4.-5.hodina: Olympiáda z ČJ (Jir, 101)
* Biologická olympiáda, kat.AB (Sko,Hrb, 024, 025)
* 14:40 - 07.B, 08.A, 08.B - dopisování testů prof.Špačka (208)

 

Zpracováno v systému Bakaláři